Biosignatuur

Mis on biosignatuuri meetod?

Biosignatuuri meetod on Charles Poliquini poolt väljatöötatud unikaalne kehaseire süsteem, mille abil on võimalik lisaks rasvaprotsendi määramisele kiiresti (analüüsideta!) tuvastada muutusi organismi hormonaalsüsteemi töös. Saadud andmete põhjal saab parandada tervist ja vähendada keha rasvasisaldust, mõjutades organismi hormonaalseisundit soovitud suunas.

 

Millel põhineb biosignatuuri meetod?

Biosignatuuri meetod põhineb Poliquini üle 20 aasta pikkusel kogemusel organismi hormonaalse profiili ja nahavoltide paksuse vaheliste seoste uurimisel. Biosignatuuri meetodi paikapidavust toetavad nii teadusuuringud, mis näitavad, et nahaaluse rasvkoe jaotumist kehal mõjutavad lisaks geneetilistele faktoritele ka organismi hormonaalsed muutused, kui ka vaatlustel põhinevad tähelepanekud.

 

Miks on biosignatuuri meetodit vaja?

Viies läbi korduvat biosignatuuri mõõtmist, on võimalik tuvastada muutusi organismi insuliini, kortisooli, kilpnäärme hormoonide, kasvuhormooni ja suguhormoonide tootmises. Näiteks, optimaalsest kõrgem krooniline kortisoolitase on seotud rasva liigse kuhjumisega kõhule ning kõrge insuliinitase rasva liigse kuhjumisega külgedele (“sangad”). Omades hormoonide töö korrigeerimiseks vajalikke teadmisi, saab biosignatuuri spetsialist anda spetsiifilist toitumis-, treeningu- ja tervisealast nõu, mis võimaldab kõikidel (nii sportlastel kui tavaharjutajatel) saavutada kiiremini soovitud tulemusi samaaegselt tervist parandades, mitte kahjustades. Saadud teabe rakendamise tulemusena tõuseb energiatase ja paraneb sportlik saavutusvõime, võimalikuks saavad rasvade põletamine probleemsetest kohtadest ja lihaste kasvatamine ennast nuumamata.

 

Kuidas toimub biosignatuuri mõõtmine ja mida see veel sisaldab?

1. Kaalumine

2. Nahavoltide mõõtmine spetsiaalse kaliipriga 12 kohast:

lõug, põsk, rind, triitseps, selg, roie, külg, kõht, põlv, säär, reis eest ja tagant

3. Andmete analüüs – selguvad rasvaprotsent ja koht/kohad, kuhu keha ladustab

ülemäärast rasva ning ebaühtlase rasvajaotuse põhjused

4. Nõustamine toitumise, treeningu ja toidulisandite osas


Kui tihti on soovitatav mõõta?

Esimene kordusmõõtmine tuleks teha hiljemalt kuu aja pärast, edasised vastavalt inimese soovile ja vajadustele.

Biosignatuuri mõõtmine ei ole vahend fikseerimaks ainult head vormi –
see on vahend saavutamaks ja säilitamaks parimat vormi!

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes